DOBOT Magician

 

Snadno programovatelný malý robot, který je díky svým vlastnostem ideálním prostředkem nejen pro prvotní seznámení s roboty, ale i pro efektivní výuku jejich programování. Robot lze jednoduše ovládat myší či manuálně a automaticky ukládat jednotlivé kroky. Pro pokročilejší výuku je připravena celá řada programovacích nástrojů a jazyků od intuitivního Blockly s předpřipravenými barevnými bloky kódu, které se skládají jako puzzle, až po plnohodnotné programovací jazyky jako je Python, případně C# nebo Visual Basic.

Magician


Díky 13 I/O portům, podpoře celé řady programovacích jazyků, ROS, PLC, Mikrokontrolérů a Arduina je možné vyvíjet i komplexní a složité aplikace. DOBOT Magician je skutečně výborným robotem jak pro úplné začátečníky, tak i pro efektivní rozvoj znalostí pokročilých studentů technických oborů. Že se jedná o správnou investici do vzdělání potvrzuje i rychlý nástup robotů do všech odvětví průmyslu.

Magic příslušenství

K robotu Magician je dodáváno bohaté příslušenství. Kromě zdroje a nezbytných kabelů je v základní verzi Basic i pneumatický a vakuový gripper včetně vzduchové pumpy pro aplikace typu Pick-and-Place. Dále držák pera pro kreslení a hlava pro 3D tisk s podavačem (feeder) a stojánkem na filament. V rozšířené verzi Educational je kromě základního příslušenství navíc ještě WiFi a Bluetooh modul pro bezdrátovou komunikaci. Dále joystick pro ovládání robotu a hlava pro laserové gravírování i s ochrannými brýlemi.

Magician Lite

S robotem se dodává řada volitelného příslušenství. Akční rádius robotu můžete rozšířit pomocí lineárního pojezdu a s pásovým dopravníkem postavíte skutečnou výrobní linku. S Arduino kitem můžete využít bohaté nabídky vstupních i výstupních periferií a tvořit tak pokročilé aplikace a simulace. Třešničkou na pomyslném dortu je pak robotické vidění, které značně posouvá možnosti využití robotu.

 

 

 

 

Technická specifikace ke stažení ve formá PDF

 


 


Distribuci a prodej robotů pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje

CONTROLTECH
www.controltech.cz
Telefon: +420 607 170 914
E-mail: roboty@controltech.cz