DOBOT Magician Lite

Snadno programovatelný robot, který je díky svým vlastnostem ideálním prostředkem nejen pro prvotní seznámení s roboty, ale i pro efektivní výuku programování. DOBOT Magician Light je vhodným robotem jak pro úplné začátečníky, tak i pro rozvoj znalostí středně pokročilých žáků základních a středních škol. Technická specifikace robota ke stažení zde.

 

Magician Lite

Všestranné využití robota

S robotem se dodává celá řada zajímavého příslušenství. Samozřejmostí je vakuový a pneumatický uchopovač nebo držák pera. K robotu je dodávána i sada barevných kostiček a praktická podložka k uspořádání pracovního prostoru robota. Třešničkou na pomyslném dortu je pak robotické vidění, které značně posouvá možnosti využití robotu.

 

Magic Box

 

Flexibilní a bezpečný

Magic Box kontrolér umožňuje ovládání robota i bez připojeného počítače. Power box (externí 12V akumulátor pro provoz robota) umožňuje napájení po dobu 60 minut - vyučovací hodina tak není omezena jen na učebnu. Provoz na akumulátor je samozřejmě i bezpečnější, zvláště u mladších dětí.

Magician Lite

Intuitivní grafické programování

Kromě jednoduchého programování robota pomocí učení, které nevyžaduje žádné znalosti programovacího jazyka, je robotům Dobot Magician Lite k dispozici programovací prostředí Dobot Scratch. Jde o programování pomocí předpřipravených barevných bloků kódu, které se skládají podobně jako puzzle. I když jde již o skutečný princip programování, není nezbytné se učit a znát přesnou syntaxi programovacího jazyka. Zábavnou a intuitivní formou tak lze snadno a brzy získat základy programování i bez dlouhého učení.

 

Magician Lite

 

 

Technická specifikace ke stažení ve formá PDF

 


 


Distribuci a prodej robotů pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje

CONTROLTECH
www.controltech.cz
Telefon: +420 607 170 914
E-mail: roboty@controltech.cz