DOBOT CR

 

Kolaborativní roboty, které mohou spolupracovat s člověkem bez nebezpečí zranění, aniž by musely být umístěny do ochranných klecí. Při náhodném nárazu neublíží, ale včas se zastaví. K pokročilým funkcím patří automatická detekce překážky a vyhnutí ramene robota zvoleným způsobem. Lze takto zabraňovat kolizím, a navíc ušetřit i čas, který by si jinak vyžádalo nouzové zastavení robota a jeho následný restart.

Magician


Bez hlubokých znalostí programování můžete roboty rychle a jednoduše nasadit do provozu díky funkci snadného učení. A to dokonce i v případě složitých pohybů, protože robot během učení ukládá celou trajektorii pohybu, kterou potom opakuje. Učí se však nejen pohyby, ale i nezbytné pauzy a samozřejmě i ovládání kompatibilních uchopovačů. Snadno během pár kliknutí tlačítek na hlavě ramene robota naučíte provádět potřebné operace. To oceníte i v případě, kdy je třeba často měnit pracovní operace. Nemalé prostředky také můžete ušetřit za práci programátora, protože tuto činnost zvládne každá zaučená obsluha.

 

Magic příslušenství

 

Na rozdíl od jiných robotů, které musíte ovládat přes drahý Teach pendant, můžete u robotů řady CR využít tabletů s operačním systémem Android a Apple IOS. Nemusíte tak utrácet za jednoúčelový Teach pendant a tablet využijete k celé řadě dalších činností. Pro programování robota ať už v intuitivním grafickém prostředí nebo pomocí Lua skriptů, je zdarma k dispozici DOBOT SCStudio pro operační systémy Windows.

 

Magician Lite

 

S roboty řady CR můžete také využít celou řadu kompatibilního příslušenství světových výrobců. Od uchopovačů přes senzory až po robotická vidění.

 

 

 

 

Verze robotů řady DOBOT CR

 

 

CR

 


CR

 

 


 

CR

 

 


 

CR

 


 

Technická specifikace ke stažení ve formá PDF

 


 


Distribuci a prodej robotů pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje

CONTROLTECH
www.controltech.cz
Telefon: +420 607 170 914
E-mail: roboty@controltech.cz