DOBOT MG400 Professional

Snadno programovatelný, přesto již plně průmyslový robot řady Magician, který díky svým vlastnostem je ideálním prostředkem nejen pro prvotní seznámení s průmyslovými roboty, ale i užitečným pomocníkem pro celou řadu menších aplikací a operací ve výrobě. Jedná se o malý kolaborativní desktopový robot s půdorysem základny menším, než je papír formátu A4, s dosahem až 440 mm a nosností do 750 g. Díky rychlému a jednoduchému zprovoznění, programování formou učení a schopností včas detekovat kolizi najde tento robot uplatnění všude tam, kde je zapotřebí flexibilita, bezpečnost a rychlé nasazení.

 

 

Robot MG400 je vybaven servomotory s vysoce přesnými absolutními enkodéry. Ve spojení s vlastním servopohonem a řízením, který si firma DOBOT sama vyvíjí, s algoritmem potlačení vibrací a zajištěnou přesností trajektorie víceosého pohybu se opakovatelnost robota pohybuje do ± 0,05 mm. Řídící jednotka umístěna v základně robota, včetně nezbytných konektorů i vstupů a výstupů, představuje praktické kompaktní provedení se snadným přístupem a obsluhou. Pro řadu aplikací oceníte i interní vedení vzduchu pro pneumatické a vakuové uchopovače.

 

MG400

 

Tradiční výhodou robotů DOBOT je nabídka více možností programování. I v tomto případě robot nabízí přesnou reprodukci trajektorie, kterou lze robota naučit jednoduché operace i bez znalosti programování tak zvanou metodou „Drag and Move“. Začátečníci i pokročilí uživatelé robota pak mohou využít intuitivního grafického programování, které nevyžaduje znalost přesné syntaxe programovacího jazyka, a i bez hlubších zkušeností umožňuje vyvíjet poměrně náročné aplikace. K dispozici je samozřejmě i plnohodnotné programování pomocí skriptů jazyka Lua. Intuitivní programovací rozhraní a interaktivně řízený design výrazně zlepšují efektivitu vývoje robotických aplikací.

 


 

 

Volitelné příslušenství k robotům MG400
(není součástí balení robota)

Soft Gripper Kit

Vacuum Suction Cup kit

Mini Vacuum Pump Box

Electric Gripper (SERVO Type)

Electromagnetic Gripper

 

 

Technická specifikace ke stažení ve formá PDF

 


 


Distribuci a prodej robotů pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje

CONTROLTECH
www.controltech.cz
Telefon: +420 607 170 914
E-mail: roboty@controltech.cz